08 lipca 2013

AlFAbeT ModY - BlaCKbOW

Blackbow, założona w 2012 roku w Krakowie, jest kolejnym z młodych polskich głosów, które uświadamiają nam, że współczesna kobieta, ceni sobie wygodę i niebanalność, wiele z nas prowadzi aktywny tryb życia, gdzie praca i życie prywatne- nie rzadko macierzyństwo nieustannie się przeplatają, co wymaga od nas wielofunkcyjności, od ubrań, które nosimy również Blackbow wychodzi tym potrzebom naprzeciw.

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda, mało tego wygoda w najlepszym wydaniu, bowiem projektanci postawili na materiały, które są miłe w dotyku i pięknie wyglądają, to one stanowią pierwszy bodziec w procesie twórczym, dodatkowo często są łączony w nowy, oryginalny sposób, co zaowocowało stworzeniem przez Blackbow unikalnych krojów sukienek, kardiganów i oversize, wszystko to w spokojnych kolorach, tak by każda klientka mogła wykazać się własną inwencją w tworzeniu swoich połączeń.

fall2013 n
5a2e25bd70a86964bd0827abae7ef567


4bbfd4987a1a6c7d0c6b3252906fcaa4

Blackbow to prostota, elegancja i minimalizm, czerpane z całego świata, wyraziste linie, spokój i harmonia inspirowane miastem, życiem w jego rytmie i ubraniami, które temu odpowiadają. Projektantką udało się połączyć ze sobą kobiecość i praktyczność, dzięki temu możemy śmiało łączyć wiele ubrań tej marki bez efektu tzw. przeładowania.
Ubrania marki Blackbow stanowią wspaniałe przełamanie prostych krojów, znajdziemy delikatne wycięcia, oraz kołnierze i poły typu kaskadowego, ta różnorodność właśnie sprawia, że ubrania dobrze się ze sobą uzupełniają. Jest to marka która z pewnością zainteresuje swoją ofertą wiele kobiet, które kochają być dobrze ubrane i cenią sobie nade wszystko wygodę, bowiem projektantki Blackbow stawiają na casualowy look, który zdefiniowały jako prosty, niezobowiązujący krój, często w rozmiarze oversize, w asortymencie znajdziecie dużo rzeczy BASIC, kolorami dominującymi są biel, czerń i szarość. Marka proponuje swoja interpretacje dobrze nam znanych krojów.


spr2012

Kolekcja zimowa z 2012 roku skupiła się na dobrze znanym duecie bieli i czerni, w klasycznych zestawieniach, jak i bardziej awangardowych, oraz oversizeach w wydaniu szarości.

Kolekcja wiosenna z roku 2013 położyła z kolei większy nacisk na elegancję, uwidacznia się to zwłaszcza w tkaninach jakie zostały użyte, znajdziemy tu znacznie więcej wiskozy, czy lycry. Elegancja ta nie wyklucza jednocześnie odrobiny awangardy, czyli np wycięć, czy luźnych zwisających kołnierzy, typu kaskada.

Zachecam do zajżenia na stronę Blackbow, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć cały asortyment -  Blackbow.pl

12 komentarzy:

 1. faktycznie, bardzo uniwersalne i praktyczne ciuchy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Stawiaja na minimalizm. I dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. do mnie jednak te ubrania średnio przemawiają

  OdpowiedzUsuń
 5. prostota i super wygląd :)

  pozdrawiam i zapraszam :)
  http://franciszekvex.blogspot.com
  https://www.facebook.com/pages/Franciszek-Vex/520010831387328

  OdpowiedzUsuń
 6. widzę, że glosy są różne, na ogół pozytywne, ale o gustach jak wiadomo nie dyskutujemy, mnie np propozycje marki Blackbow się podobają i na pewno znalazłabym coś dla siebie
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie :)
  Można w nich wyjść praktycznie wszędzie i są wygodne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne rzeczy- zaciekawiłaś mnie;) jak się to prezentuje cenowo i stosunek tych cen do jakości??
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zapraszam na stronę Blackbow- www.Blackbow.pl
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Spam jest notorycznie ignoruje
Kara