Fashion

Po ponad 3-ech miesiącach nieobecności powracam do blogowego kosmosu. Jak niektórzy z was zauważą zmieniłam nazwę bloga, a co za tym idzie nagłówek, jego wygląd i loyaout, jednak to cały czas ja! Co prawda lepsza, bardziej określona, modowo pobudzona i  rozjuszona, zdecydowana dawać z siebie jeszcze więcej i więcej. Powracam tradycyjnie, postem, ze stylizacją, ta z kolei pokazuje mniej grzeczne oblicze klasycznego połączenia białej koszuli i czarnej spódnicy. Czapka i martensy przełamują oficjalność tego  zestawu.
Dla wszystkich z was, kochających to połączenie kolorów, które nie ma sobie równych, dobra wiadomość! Czerń i biel będą największym trendem sezonu wiosna/lato 2014. Ja jestem mega zadowolona i w zasadzie większa część mojej szafy doskonale się w ten trend wpisuje.
Nowy rok, dla mnie niesie dużo zmian, w moim blogowym ja przejawi się to tym, że będzie trochę więcej do czytania, przez co na pewno między mną i czytelnikami, oraz między tymi drugimi wywiąże się wiele ciekawych dyskursów:) To na tyle na dziś, zostawiam was ze zdjęciami.
Enjoy!4 komentarze:

Dziękuję za komentarze.
Spam jest notorycznie ignoruje
Kara