09 sierpnia 2014

Kilka chwil w dalekich krainach, czyli kampanie reklamowe z którymi fajnie się romarzyć

Do tej pory raz, czasem dwa razy w miesiącu prezentowałam wam jedną kampanię reklamową, która w szczególności przykuła moją uwagę. Tym razem będzie mowa o aż trzech sesjach wizerunkowych znanych mniej i bardziej marek. Co mnie ostatnio zachwyciło? Propozycje Osmoze Jeans, Topshopu i Kurta Geigera.

 


Osmoze Jeans- czyli kampania po brazylijsku.

Z czym kojarzy się wam Brazylia? Zapewne z gorącymi plażami, niekończącym się słońcem, bikini, karnawałem, słowem Endless Summer. Taka właśnie jest kampania brazylijskiej marki Osmoze Jeans. Kamienista plaża, rozmarzeni Candice Sweneopel i Marlon Teixeria oraz ubrania projektu Pedro Sallesa, z kolekcji marki, na sezon wiosna/lato 2015. Fotografie raz są bardzo zmysłowe, naznaczone niemal erotyzmem, innym razem bardziej romantyczne i melancholijne. Patrzę na kolejne kadry i odpływam, nie przeszkadza mi nawet Candice, której uroda Barbie, niekoniecznie mnie przekonuje jednak tutaj, jest tak bajecznie, że a niech będzie i Candice.


Topshoop- czyli dziewczyna z gitarą, o wielu twarzach.

Kampania Topshop jest taka jak kolekcje tej sieciówki, czyli różnorodna, nawet zdjęcia są dokładnie takie. Znajdziemy na nich stylizacje w stylu niepokornej rock girl, eleganckiej bussines women i takie w stylu galmour. Brytyjska marka znana z przyjaźni z Moss teraz najwyraźniej przerzuciła się na inną znaną modelkę z Wysp, oczywiście Care. Ja niestety zauważyłam, że zaczynam mieć dosyć Delevigne, jest wszędzie i chyba mi się przejadła, wolałabym popatrzyć na kogoś innego (byle nie była to RiriJ), chociaż Cara wpisuje się w charakter Topshop, doskonale wygląda w każdej stylizacji, a te są całkiem niezłe.


Kurt Geiger – women in red.

Londyński projektant butów i akcesoriów postawił na czerwień i piękną Karen Elson. Zdjęcia wykonywane w jesiennym lesie, w stylizacjach z naciskiem na czerwień, burgund i granat, przywołują skojarzenia Alicji Carrolla, jednak ta Alicja jest już dorosła, nieco zmysłowa i enigmatyczna. Elson z burzą rudych włosów patrzy na nas hipnotycznym wzrokiem, tak, że chcemy się zgubić w takim zaczarowanym lesie razem z nią.

PS. Udanego weekendu :*

5 komentarzy:

 1. Pierwsze zdjęcie podoba mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kampania Kurta Geigera najlepsza

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe zdjęcia do kampanii Kurta!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Spam jest notorycznie ignoruje
Kara