28 grudnia 2014

Lady in red is lazy

Święta minęły powolnie, leniwie i nieco męcząco. Nie ugotowałam góry jedzenia i nie narzekam na niestrawność czy przejedzenie i zupełnie nie rozumiem polskiej mentalności bazującej na najadaniu się i leżeniu w łóżku przez dwa dni, a potem ubolewanie nad dolegliwościami układu pokarmowego i dodatkowych kilogramach, ale jak wiemy, Polak zjeść dobrze (i dużo, a najczęściej za dużo), taka tradycja.


W każdym razie zostawmy już święta w spokoju, teraz niecierpliwie czekamy sylwestra, szukamy odpowiedniej kreacji, zrzucamy zbędne kilogramy, których poprzez świąteczne obżarstwo zdążyliśmy się dorobić, aby w te kreacje się zmieścić i szykujemy się do wielkich noworocznych zmian.

Ja odpoczywam, nawet teraz leżę w łóżku a delikatny chaos wesoło tańczy dookoła. Bo do wielkich zmian (małych zresztą też) potrzeba energii i świeżej, wypoczętej głowy. U mnie zmian ni będzie wielkich, te dzieją się same, ale planuje małe poprawki, aby żyło mi się lepiej, a praca była bardziej owocna i satysfakcjonująca.

Z takimi leniwymi przemyśleniami pozostawiam was na dzisiaj, odpoczywajcie i nie spieszcie się
Zapominałabym o stylizacji, klasycznie czerń, przełamana ciepłą czerwienią, proste, niemal klasyczne kroje doskonale nadają się na oficjalne okazje, chociaż ja czuje się w nich świetnie i na co dzień.7 komentarzy:

 1. Uwielbiam czerwień w połączeniu w czernią - czysta klasyka !
  Obserwuję i zapraszam do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękna czerwona sukienka ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham czerwone sukienki w każdym wydaniu. Świetnie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna sukienka :)

  http://followthefashion-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 5. amazing once the article I was reading this thank you ^ _ ^
  Cara mengobati mata minus secara alami

  OdpowiedzUsuń
 6. after I saw and read your article so much knowledge as I can for that I say many thanks for the information you have shared at least other people do not know

  success

  Obat kanker payudara yang sudah pecah dan parah

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.
Spam jest notorycznie ignoruje
Kara